<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3617205044991084&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Dieta na thermomix pyszna i szybka. Pani dietetyk mnie rozpiszczała:):):)

Anna

Poznaj inną historię

Brak permanentnego zmęczenia, włosy rosną bardziej niż jak szalone, a z rozmiaru 44 zrobiło się 40…

Z Zosią pracujemy już 8 miesięcy i śmiało mogę stwierdzić, że zmiany, jakie zaszły są oszałamiające. Koniecznie przeczytaj tę historię sukcesu!

czytaj więcej

Piękny efekt pani Iwony pozwala na górskie szaleństwa

  • Iwona, Jastrzębie-Zdrój
  • 15,5 kg mniej w osiem miesięcy
  • Kobieta
  • 29 września, 2021

Z panią Iwoną poznałyśmy się pod koniec roku 2020. Od razu znalazłyśmy wspólny język i zaplanowałyśmy ambitny cel. Musisz przeczytać tę historię sukcesu!

 

Pani Iwona zgłosiła się do Poradni w Jastrzebiu-Zdroju pod koniec grudnia 2020. Inaczej niż inne osoby, zaczęła jeszcze przed Nowym Rokiem i nie odwlekała wprowadzenia zmian w stylu życia do czasu podjęcia noworocznych postanowień. 

W zasadzie od początku współpracy złapałyśmy dobry kontakt. Pani Iwona była otwarta na propozycje, chętnie także wdrażała zmiany w jadłospisie. Cały czas miałyśmy na uwadze stan zdrowia i wyniki badań. Zależało nam, by poprawić, co tylko się da. Już po pierwszym miesiącu diety, na kontroli okazało się kilogramy lecą w dół jak szalone. 

Poprawiło się samopoczucie, poziom energii w ciągu dnia, a także wytrzymałość organizmu. W kolejnych miesiącach centymetry pięknie się redukowały, a sylwetka obłędnie kształtowała.

Dodatkowo pani Iwona uwielbia górskie wycieczki, dlatego nie bacząc na mało sprzyjające warunki atmosferyczne, dzielnie pokonywała kolejne tatrzańskie szlaki. I to w dobrym tempie, z dużym plecakiem i bez większych problemów! Okazało się, że wreszcie ciało zaczęło nadążać za duchem i entuzjazmem. Uśmiech (jak widać na załączonych zdjęciach) został tak samo piękny i szczery, ale siła oraz samopoczucie są nieporównywalnie lepsze. 

Wiemy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie zwalniamy tempa i po cichu czekamy na kolejne efekty. Na luzie, bez narzucania organizmowi tempa. 

Ogromne gratulacje i słowa uznania dla Pani Iwony! Jest Pani fantastyczną inspiracją! 

POKAŻ