Michalina Gamoń

Dlaczego warto?

Poradnia Dietetyczna DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój należy do największej ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa żywieniowego DOBRY DIETETYK℠ . Sieć jest obecnie najbardziej renomowaną i cenioną grupą placówek tego typu w Polsce. Od lat dyktuje standard usług na rynku dietetyki.

Największą zaletą Poradni DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój jest bardzo wysoka jakość usług i indywidualne podejście do Pacjenta. Każda dieta niepowtarzalna jest opracowywana pod konkretny przypadek.

Standard świadczonych usług  jest ściśle kontrolowany przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Wszystkie diety opracowane  w Poradni DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb, celów, stanu zdrowia i oczekiwań pacjentów. Plany żywieniowe stworzone są po uwzględnieniu czynników takich jak: budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe, możliwy czas na przygotowywanie posiłków, a także tryb i rodzaj pracy

Jadłospis jest gotowy do odebrania po maksymalnie tygodniu od pierwszej konsultacji. Ten czas jest wystarczający, by dokładnie opracować i przemyśleć zalecenia, tak by były możliwe do realizacji. Dostępna jest także współpraca zdalna — dietetyk online .


Dietetyk kliniczny Żory, Jastrzębie-Zdrój na co dzień współpracuje i konsultuje złożone problemy zdrowotne z lekarzami, fizjoterapeutami, psychologami i innymi specjalistami medycznymi.

Stale się kształci i rozwija, a także bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ oraz inne placówki edukacyjne, czy uczelnie wyższe. Dzięki temu nieustannie zdobywa doświadczenie i poszerza wiedzę.


Dietetyk kliniczny i psychodietetyk w Poradni Dietetycznej DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz najwyższej jakości programu dietetycznego. Pozostaje w stałym kontakcie z pozostałymi specjalistami dietetykami z sieci, co znacząco wpływa na poprawę jakości świadczonych usług.


Poradnia dietetyczna w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju wyróżnia się spośród innych placówek tego typu, dzięki wysokiej jakości obsłudze. Opracowywane diety oraz programy dietetyczne są indywidualnie dostosowane do każdej osoby i jej stanu zdrowia. Dietetyk kliniczny tworzy je na najwyższym poziomie merytorycznym. Diety charakteryzują się także wyjątkową jakością wydania – jadłospis w formie książki w twardej oprawie jest przekazywany każdej osobie najpóźniej tydzień po pierwszej konsultacji dietetycznej. Pacjent dodatkowo otrzymuje specjalnie przygotowany pakiet materiałów w poręcznej teczce.

POKAŻ