<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3617205044991084&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Pyszne dania, i szybkie tak jak prosiłam. Polecam:)

Anna

Poznaj inną historię

11 letni Olek i jego super Mama — udany duet!

Pani Aneta to cudowna mama, która postanowiła zawalczyć nie tylko o zdrowie syna, ale także swoje. Wiele przygód z dietami dawało sensacyjne efekty, niestety na krótko. Dlatego razem postanowiłyśmy, że postaramy się zmienić nawyki na stałe. I choć odchudzanie idzie wolniej, to z pewnością nie ma ryzyka efektu jojo. 

czytaj więcej

Pani Agnieszka i jej rodzina osiągnęli swój cel

  • Agnieszka
  • -14 kg
  • Kobieta
  • 29 września, 2021

Z panią Agnieszką miałam przyjemność spotkać się po raz pierwszy w gabinecie w Jastrzębiu-Zdroju 11 marca 2021 roku. Przyjechała do mnie razem z mężem. Jaka jest jej historia? Przeczytaj poniżej.

 

 

Pani Agnieszka zapisała się na konsultację dietetyczną za pośrednictwem mojego profilu na Facebooku. W gabinecie w Jastrzębiu-Zdroju spotkaliśmy się kilka dni później we trójkę — towarzyszył nam także jej mąż, również chcący zmienić nawyki żywieniowe. Pani Agnieszka miała jasny i konkretny cel — wrócić do formy i swojej idealnej wagi, w której czuje się najlepiej, czyli 65-66 kg.

Prócz poprawy samopoczucia i powrotu do dawnej sylwetki brałyśmy pod uwagę zdiagnozowane choroby i dokuczliwe objawy. Skomponowana dieta miała być łatwa, prosta i oczywiście pyszna, a także dostosowana do 3-zmianowego trybu pracy. Nie chciałyśmy cudować z jadłospisem i eliminować dużych grup produktów — pani Agnieszka w zasadzie mogła jeść wszystko, jednak w odpowiednich zestawieniach i ilości. To zdecydowanie ułatwiło całą drogę do upragnionej wagi oraz sprawiło, że była przyjemnością.

 

Już po niedługim okresie kilogramy zaczęły spadać, a koleżanki zauważały pozytywne zmiany w sylwetce. To z pewnością motywowało do dalszego działania. Co ciekawe, pani Agnieszka sygnalizowała, że posiłki są obfite i czasem nie jest w stanie jeść ich w całości. Ale tak to właśnie jest — żeby zdrowo chudnąć, trzeba jeść. I tak po 5 miesiącach od pierwszego spotkania na liczniku mamy -14 kilogramów. 

 

Efekt jest przepiękny — jak widać na załączonych zdjęciach (pierwsze z nich pochodzi z czerwca 2020, a drugie z sierpnia 2021). Smukła sylwetka, pięknie zarysowane mięśnie, poprawa jędrności skóry. 

Pani Agnieszka jest bardzo samodzielną osobą i dobrze radziła sobie sama ze wskazówkami, jednak aktywnie obserwowała moje porady na Facebooku, korzystała także z różnych e-booków, które udostępniam. Dzięki temu mogła urozmaicać swoje posiłki. 


 

Jestem pod wrażeniem historii Pani Agnieszki i bardzo cieszę się, że mogłyśmy się poznać. To ogromna motywacja i inspiracja zarówno dla mnie, jak i innych osób w jej otoczeniu. 

POKAŻ