<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3617205044991084&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Michalina to psychodietetyk, kobieta z pasją i miłością do tego co robi. W dodatku super fachowiec. Serdecznie polecam a będzie to ostatnia dieta którą zastosujesz ?. Dziękuję ❤️

Ela

Poznaj inną historię

Pani Agnieszka i jej rodzina osiągnęli swój cel

Z panią Agnieszką miałam przyjemność spotkać się po raz pierwszy w gabinecie w Jastrzębiu-Zdroju 11 marca 2021 roku. Przyjechała do mnie razem z mężem. Jaka jest jej historia? Przeczytaj poniżej.

czytaj więcej

"Czuję się lekko jak nigdy" czyli piękna historia pani Elżbiety

  • Elżbieta
  • 12,3 kg
  • Kobieta
  • 16 maja, 2022

Pani Elżbieta trafiła do mojej Poradni w Jastrzębiu-Zdroju na początku listopada 2021 roku. Zmotywowana wynikami swoich koleżanek z pracy postanowiła zawalczyć o siebie i wrócić do formy, w której czuła się najlepiej. Jaka jest jej historia? Przeczytaj koniecznie.

 

Końcówka roku nie jest najpopularniejszym terminem na dokonywanie zmian, większość osób z pełną motywacją wchodzi w nowy rok i chcąc realizować noworoczne postanowienia odwiedza dietetyka.  Pani Elżbieta nie zalicza się do tej grupy — uznała, że chce działać tu i teraz.  Nie demotywował jej brak możliwości wykonywania aktywności na świeżym powietrzu, co na początku zmiany nawyków żywieniowych pozwala szybciej zauważać efekty. Wręcz przeciwnie — pani Elżbieta wszystkie swoje siły i zaangażowanie skupiła na żywieniu. Oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów chciałyśmy zwiększyć poziom energii w ciągu dnia, zminimalizować ospałość i uregulować pracę przewodu pokarmowego. Naszym celem było zrzucenie 10 kilogramów. 

Od razu wzięłyśmy się do roboty i po tygodniu od pierwszej konsultacji pani Elżbieta dostała swój indywidualny Program Żywieniowy, dostosowany do trybu życia oraz pracy na zmiany. Posiłki miały być proste w przygotowaniu, a produkty ogólnodostępne w popularnych sklepach. Po miesiącu stosowania jadłospisu spotkałyśmy się ponownie i nastąpiło wielkie WOW! Waga pokazała 6,5 kilograma mniej, a pani Elżbieta powiedziała, że  czuje się lekko jak nigdy.  Zniknęła potrzeba drzemki po posiłkach, a spodnie stały się znacznie luźniejsze. 

Zmodyfikowałyśmy zalecenia, dostosowałyśmy jadłospis do aktualnych wyników i z wielką motywacją działałyśmy dalej. Oczywiście na Święta Bożego Narodzenia udzieliłam pani Elżbiecie dyspensy ;) ;) 

 

Kolejne wizyty kontrolne pokazywały kolejne wspaniałe efekty, a ogromne zaangażowanie pani Elżbiety było widoczne tydzień po tygodniu. Planowanie posiłków, dbanie o regularność, urozmaicanie diety – to stało się codziennością. A z czasem chyba także przyjemnością. Pani Elżbieta należy do grona osób, które dążą do celu krok po kroku i ani myślą się poddawać. Inwestycja czasu w zdrowe jedzenie przyniosła korzyści w postaci lepszego samopoczucia i redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. 

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem skrupulatności pani Elżbiety, a także sumienności i cierpliwości. Mimo pracy na zmiany obowiązków domowych i trudów życia codziennego realizowała założenia, co z czasem przełożyło się na fantastyczny efekt.

Z początkiem kwietnia osiągnęłyśmy założony cel utraty 12 kilogramów i zaczęłyśmy stabilizację wagi. 

 

Ogromne gratulacje z mojej strony, jestem bardzo, bardzo dumna, a jednocześnie dziękuję za zaufanie pani Elżbieto! 

 

 

POKAŻ